DIRECCIÓ

C/Sant Feliu de Codines, 1
08033 Barcelona

TELÈFON

93 350 03 08
93 350 50 32

AMPA

677124869

CONSELL ESCOLAR

MEMBRES DEL CONSELL ESCOLAR DE L’INSTITUT PICASSO

 

Càrrec Nom Foto
Director Marc Hortal Galí

mhortal@inspicasso.cat

 
Cap d’estudis Marta Adell Cabañeros

madell8@xtec.cat

 

 
Secretaria Amalia Sánchez Campo

asanch93@xtec.cat

 
Representant professorat Beni Margallo 

mmargal2@xtec.cat

 
Representant professorat Lluïsa Casas

mcasas12@xtec.cat

 
Representant professorat Marta Pons

mpons3@xtec.cat

 
Representant professorat Jaume Obiol

jobiol@xtec.cat

 
Representant professorat Esther Rafecas

erafeca2@xtec.cat

 
Representant famílies Montse Gallardo 

montse34@hotmail.es

 
Representant famílies Maria Teresa Rodríguez Crespo

teremiguel45@gmail.com 

 
Representant

famílies

Concepción Serrulla

csg.koki@gmail.com

 
Representant

AMPA

Sílvia Barrafón Moreno

silviabarrafon67@gmail.com

 
Representant

alumnat

Sara El Bahri

selelbahri812@inspicasso.cat

 
Representant

alumnat

José García

jgarcia234@inspicasso.cat

 
Representant

PAS

Remei Fabregat Fernández

rfabre2@xtec.cat

 
Representant

municipal

Marc Grifol Ponsatí

mgriful@xtec.cat

 

EMAIL

HORARI

Dilluns a dimecres
8:15 am – 18:30pm

Dijous a divendres

8 am – 14:30

ENVIA'NS UN MISSATGE